Sachol Fast Effect

Sachol Fast Effect, butelka z dozownikiem 20 ml
Wyrób medyczny

Potrójne działanie na afty i aftowe zapalenie jamy ustnej

Sachol Fast Effect ułatwia i przyspiesza gojenie aft. Łagodzi dyskomfort i ból, działa szybko i długotrwale. Dzięki specjalnemu składowi spray wykazuje skuteczne działanie barierowe, umożliwiając szybkie zmniejszenie bólu w miejscu afty i ułatwiając gojenie owrzodzenia. Nie zawiera alkoholu (nie wywołuje pieczenia), nie zawiera parabenów oraz cukru. Butelka z dozownikiem pozwala na szybką i higieniczną aplikację produktu.

Skład: Woda, ksylitol, gliceryna, wyciąg z płatków róży damasceńskiej, polisorbat 20, aromat miętowy, benzoesan sodu, sorbinian potasu, stweia, guma ksantanowa, polikarbofil, kwas mlekowy, pantenol, sól sodowa kwasu hialuronowego, wyciąg z liści aloesu zwyczajnego.

Stosowanie: Umieścić dozownik nad obszarem zmienionym chorobowo i nałożyć produkt. Stosować dwa razy dziennie (lub w razie potrzeby częściej), pomiędzy posiłkami, przez tydzień lub do momentu ustąpienia objawów. Zaleca się powstrzymywanie od jedzenia i picia przez co najmniej 30 minut po nałożeniu, aby ułatwić przyleganie produktu do błony śluzowej. Nie zaleca się stosowania tego produktu u dzieci w wieku poniżej 30 miesięcy.

Podmiot odpowiedzialny za informacje o produkcie: Bausch Health Poland sp. z o.o., ul. Przemysłowa 2, 35-959 Rzeszów.

Strona www: http://sachol.com.pl/sachol/fast-effect/