Sachol Kids

Sachol Kids, tubka 15 ml
Wyrób medyczny

Potrójne działanie na afty i aftowe zapalenie jamy ustnej

Sachol Kids ułatwia i przyspiesza gojenie aft. Łagodzi dyskomfort i ból, działa szybko i długotrwale. Wyrób medyczny wykazuje skuteczne działanie barierowe, umożliwiając szybkie zmniejszenie bólu w miejscu afty i ułatwiając gojenie owrzodzenia. Nie zawiera alkoholu (nie wywołuje pieczenia), nie zawiera parabenów oraz cukru. Aromat czerwonych owoców jest przyjemny dla dzieci. Tubka z aplikatorem pozwala na wygodną i higieniczną aplikację produktu.

Skład: woda, ksylitol, gliceryna, wyciąg z płatków róży damasceńskiej, guma ksantanowa, polikarbofil, wodorotlenek sodu, sól sodowa kwasu hialuronowego, pektyny, sorbinian potasu, benzoesan sodu, stewia, pantenol, naturalne aromaty czerwonych owoców, wyciąg z liści aloesu zwyczajnego.

Stosowanie: Nałożyć niewielką ilość żelu na zmieniony obszar, po posiłku, czystymi palcami lub za pomocą patyczka higienicznego. Stosować dwa lub trzy razy dziennie (lub w razie potrzeby częściej) przez tydzień lub do ustąpienia objawów. Zamknąć opakowanie po każdym użyciu. Zaleca się powstrzymanie od jedzenia i picia przez co najmniej 30 minut po nałożeniu, aby ułatwić przyleganie produktu do błony śluzowej. Produkt należy zużyć w ciągu 30 dni od pierwszego otwarcia. Nie zaleca się stosowania tego produktu u dzieci w wieku poniżej 30 miesięcy. UWAGA! Przed użyciem należy dokładnie przeczytać ostrzeżenia i instrukcje dotyczące stosowania podane w ulotce dla pacjenta.

Podmiot odpowiedzialny za informacje o produkcie: Bausch Health Poland sp. z o.o., ul. Przemysłowa 2, 35-959 Rzeszów.

Strona www: https://sachol.com.pl/sachol/kids/