Znajdźmy się:
ODPOWIEDŹ NA OGŁOSZENIE
Jeśli zainteresuje Cię nasze ogłoszenie nie wahaj się zaaplikować. W niektórych przypadkach może zdarzyć się tak, że to my zaprosimy Cię do aplikowania na nasze ogłoszenie. W obu przypadkach z pełną starannością zapoznamy się z Twoim życiorysem.
Poznajmy się:
ROZMOWA ZAPOZNAWCZA Z PRACOWNIKIEM BAUSCH HEALTH
Jeśli Twoje kwalifikacje i/lub doświadczenie wpiszą się w nasze oczekiwania to skontaktujemy się z Tobą. Podczas rozmowy telefonicznej przybliżymy Ci Twoją potencjalną przyszłą rolę, a następnie zadamy Ci parę pytań uzupełniających.
Sprawdźmy czy do siebie pasujemy:
SPOTKAJ SIĘ Z PRZEŁOŻONYM I DZIAŁEM HR
Po rozmowie telefonicznej zorganizujemy spotkanie rekrutacyjne. W spotkaniu uczestniczyć będziesz Ty, manager oraz pracownik działu HR.
Podczas spotkania porozmawiamy o Twoich doświadczeniach oraz dokonaniach, jak również chcielibyśmy usłyszeć o Twoich oczekiwaniach względem nowej roli, przełożonego oraz Pracodawcy. Naszym priorytetem jest Twój komfort, więc jeśli na którymkolwiek z etapów pojawią się pytania, bądź wątpliwości z Twojej strony, nie obawiaj się ich rozwiać i śmiało zadawaj pytania.
Oceńmy potencjał:
WEŹ UDZIAŁ W ASSESSMENT CENTER (W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU STANOWISKA)
Ten etap dotyczy rekrutacji na stanowiska menedżerskie. Podczas tego spotkania otrzymasz kilka zadań do wykonania. Zadania te będą odzwierciedleniem działań z jakimi będziesz zmagał się na tym stanowisku. Ten etap ma na celu ocenę kompetencji oraz Twojego potencjału. Po udziale na każdym etapie rekrutacji zawsze będziesz mógł liczyć na informację zwrotną.
Zdecydujmy wspólnie:
CZAS NA DECYZJĘ
Po wszystkich przewidzianych etapach następuje czas na decyzję - podejmiemy ją wspólnie.