Bausch Health Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Bausch Health Companies Inc., odpowiedzialną za świadczenie usług reklamowych i marketingowych produktów min. leków, suplementów diety, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Grupa Bausch w ponad 100 krajach na całym świecie zatrudnia ponad 22 000 pracowników.

Firma Bausch Health Poland Sp. z o.o. należy do grona 10 największych firm farmaceutycznych w Polsce. Zatrudnia blisko 600 pracowników.

Portfolio Spółki obejmuje około 130 brandów, z czego ponad 50 jest aktywnie promowanych. W swoich działaniach Bausch Health Poland Sp. z o.o. koncentruje się,  zarówno na lekach wydawanych na receptę, jak i stosowanych w lecznictwie zamkniętym. Dzięki zdywersyfikowanemu portfelowi produktów firma działa w różnych obszarach terapeutycznych – kardiologii, urologii, gastroenterologii, neurologii, onkologii, dermatologii. Znaczącą część portfolio Bausch Health Poland Sp. z o.o. stanowią leki dostępne bez recepty (OTC). W ofercie  spółki znajdują się również suplementy diety, wyroby medyczne, kosmetyki.

Wiele spośród naszych produktów powstaje tutaj w Polsce, z zachowaniem najwyższych światowych standardów jakości, ponieważ posiadamy 3 fabryki w Rzeszowie ( ICN Polfa Rzeszów S.A.), Jeleniej Górze ( PF Jelfa S.A.), Ksawerowie pod Łodzią ( Emo-Farm Sp. z o.o.).

Firma Bausch Health Poland Sp. z o.o. jest zaangażowana w poprawę zdrowia i życia pacjentów, dlatego w ramach swojej misji społecznej i w duchu przyjętych wartości angażujemy się w projekty związane z edukacją, profilaktyką zdrowotną i promocją aktywnego stylu życia. 

600
zatrudnia blisko
600 pracowników
130
ponad 130 brandów, z czego
ponad 50 aktywnie promowanych