Wierzymy, że sukces Bausch Health jest zbieżny z osiąganiem celów osobistych i zawodowych. Jesteśmy postępowym, ekscytującym miejscem pracy, które zapewnia wiele możliwości dla nowych i obecnych pracowników. Członkowie naszego zespołu pracują w dynamicznym środowisku, w którym zachęca się do rozwoju zawodowego i osobistego. Czerpiesz satysfakcję z tego, że wiesz, że pracujesz z zaangażowanymi osobami, które podzielają wspólną wizję innowacji i nieustannego dążenia do poprawy jakości życia ludzi dzięki naszym produktom ochrony zdrowia.

Dowiedz się więcej o wizji, misji i wartościach Bausch Health

Bausch Health realizuje swoje zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji poprzez pielęgnowanie różnorodności myślenia, pomysłów i poglądów istniejących wśród naszych pracowników. Poprzez konsekwentne i efektywne działania przyciągamy, rozwijamy i zatrzymujemy utalentowanych ludzi o różnych poglądach, pochodzących z różnych środowisk i kultur. Praca w środowisku umożliwiającym zastosowanie ich połączonych talentów do naszych wspólnych zasad i zobowiązań pozwoli nam dostarczyć największą wartość naszym klientom i pacjentom, którym służymy.

Nieustannie poszukujemy osób, które przyczynią się do sukcesu naszej firmy i staną się jej częścią. Bausch Health oferuje konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia.

Chcesz obejrzeć nasze oferty pracy? Możesz przeglądać wszystkie otwarte oferty pracy lub wyszukać konkretną ofertę.